FÅTÖLJ, möjligen Danmark, omkring 1900-talets mitt.

246943. FÅTÖLJ, möjligen Danmark, omkring 1900-talets mitt.

Lösa dynor. Gummiband märkta "Fagas, Patent App, Made in Denmark".

Slitage, märken, repor, stötmärken. Gummiband med skador samt saknas delvis. Sits kompletterad med lös skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 478