PARTI KERAMIK, bland annat "Rådabruk Rödvinge" och "Vår" Rörstrand.

246918. PARTI KERAMIK, bland annat "Rådabruk Rödvinge" och "Vår" Rörstrand.

6 delar "Pyro" Wilhelm Kåge Gustavsberg.
3 delar "Rådabruk Rödvinge" Röstrand.
1 del Rörstrand
19 delar "Vår" Rörstrand.
8 delar, rosa, Arabia
3 tekoppar med fat Gefle "Rubin".

Slitage, skador, krackelyrer. Färgretuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 del Rörstrand
19 delar "Vår" Rörstrand.
8 delar, rosa, Arabia

Antal besök: 4 072