STEGPALLAR, 2 st, 1960-tal.

STEGPALLAR, 2 st, 1960-tal.
24691. STEGPALLAR, 2 st, 1960-tal.

Underrede av stål. Röda/träimiterade fotsteg. Höjd ca 60 cm.

Slitage. Några fothylsor med spricka. En sekundär fothylsa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 898