12 kaffefat, diameter 13 cm
6 kaffekoppar, höjd 5 cm
Stämplade UE, Karlskrona, 1013 - 117
11 teskedar, längd 9,5 cm, stämplade Crom, Sweden
1 vas medföljer, stämplad Lancett, Rörstrand.
1 kopp spricka
Bruksskick.
12 kaffefat, diameter 13 cm
6 kaffekoppar, höjd 5 cm
1 kopp spricka
Bruksskick.