TELEFONER, 2 st. Bakelit, Jean Heiberg, LM Ericsson, 1900-talets mitt.

246864. TELEFONER, 2 st. Bakelit, Jean Heiberg, LM Ericsson, 1900-talets mitt.

DBH 11X03 samt DBH 15X34.

DBH 11X13 med smärre repor. DBH 15X34 i nyskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

DBH 11X03 samt DBH 15X34.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 622