BLOMSTERBORD, ett par, stringmodell, 1950/60-tal.

24682. BLOMSTERBORD, ett par, stringmodell, 1950/60-tal.

Teak och metall. Längd 80, höjd 66 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 11 582