VICKE ANDRÉN. "Kyrkbröllop", Tusch, signerad och daterad, V.A -14.

246812. VICKE ANDRÉN. "Kyrkbröllop", Tusch, signerad och daterad, V.A -14.

ca 36,5 x 27 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 36,5 x 27 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 919