SPINDELUR, John Farmer, Birmingham, England, 1782.

246805. SPINDELUR, John Farmer, Birmingham, England, 1782.

Diameter 4 cm.

Slitage, Skador, glas saknas, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 4 cm.

Antal besök: 1 291