STRYKJÄRN, 2 st, mässing, N. Eliasson NI och NMS No 2. 1800-tal.

246730. STRYKJÄRN, 2 st, mässing, N. Eliasson NI och NMS No 2. 1800-tal.

Höjd ca. 13 cm.

Slitage. Handtag med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 13 cm.

Slitage. Handtag med skador.

Antal besök: 1 517