SEKRETÄR, funkis,1930/40-tal.

24669. SEKRETÄR, funkis,1930/40-tal.

Fanerad i alm. Inrede med tre lådor och fack. Nyckel finns. Längd 85, bredd 39, höjd 99 cm.

Slitage och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och slagmärken.

Antal besök: 1 696