PARTI BÖCKER, nautisk litteratur, ett 40-tal, bl a Nautiska och Logaritmiska tabeller, E.G. af Klint, Jacob Bagges söner, Stockholm, 1907.

246666. PARTI BÖCKER, nautisk litteratur, ett 40-tal, bl a Nautiska och Logaritmiska tabeller, E.G. af Klint, Jacob Bagges söner, Stockholm, 1907.

Antal nummer av "Svensk sjöfartstidning" samt böcker i varierande nautiska ämnen.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 284