FIOL med STRÅKE,1900-tal.

FIOL med STRÅKE,1900-tal.
246656. FIOL med STRÅKE,1900-tal.

Antonius Stradiuarius kopia.
Längd ca. 60 cm.

Spricka, slitage. Strängar på stråke lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antonius Stradiuarius kopia.
Längd ca. 60 cm.

Antal besök: 1 015