PARTI STRYKJÄRN, 4 st, järn, trä, 18/1900-tal.

246624. PARTI STRYKJÄRN, 4 st, järn, trä, 18/1900-tal.

3 st markeringar, Liberg Rosenfors, Mölntorps A.B Kolbäck, Mölntorps Aktiebolag.
Höjd 8 - 16,5 cm.

Rost, slitna handtag, åldersslitage, bruksslitage, en otydlig stämpel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 - 16,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 201