RESVÄSKA, 1900-talets första hälft.

246617. RESVÄSKA, 1900-talets första hälft.

Höjd 44,5, bredd 26, längd 65 cm. Brickmärkt Paul U. Bergström.

Slitage, fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Nycklar saknas.

Antal besök: 604