JAN-ERIK LAGERWALL. "Mönstring till militären". Stor olja på duk, signerad.

246606. JAN-ERIK LAGERWALL. "Mönstring till militären". Stor olja på duk, signerad.

134 x 200 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

134 x 200 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 5 147