Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
JAN-ERIK LAGERWALL. Porträtt. Olja på duk, signerad Lagerwall.
246603. JAN-ERIK LAGERWALL. Porträtt. Olja på duk, signerad Lagerwall.
87 x 114 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
87 x 114 cm.
Smärre slitage.
Växjö Auktionskammare
3 644