JAN-ERIK LAGERWALL. Porträtt. Olja på duk, signerad Lagerwall.

246603. JAN-ERIK LAGERWALL. Porträtt. Olja på duk, signerad Lagerwall.

87 x 114 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

87 x 114 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 3 939