HANS LINDGREN. Blommande träd. Olja på duk, signerad.

246602. HANS LINDGREN. Blommande träd. Olja på duk, signerad.

99 x 136 cm.

Fläckar, smärre repor, mindre färgbortfall, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

99 x 136 cm.

Antal besök: 7 063