ARKIVSKÅP MED JALUSI, Möbelkompaniet Tranås, 1900-talets första hälft.

246574. ARKIVSKÅP MED JALUSI, Möbelkompaniet Tranås, 1900-talets första hälft.

Björk. Längd ca. 55. bredd 42, höjd 110 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 630