BJÖRN KRESTESEN. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 77/210 resp 48/210.

246516. BJÖRN KRESTESEN. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 77/210 resp 48/210.

Björn Krestesen 1954-.
23x17 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björn Krestesen 1954-.
23x17 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 394