PARTI BÖCKER, ett 30-tal, nautisk litteratur, bl a Roslagsskutor, ubåter, jagare, 1900-tal.

246504. PARTI BÖCKER, ett 30-tal, nautisk litteratur, bl a Roslagsskutor, ubåter, jagare, 1900-tal.

Bl a nautisk årsbok från 1939 och Tables of computed altitude and azimuth, latitudes 50 to 59, vol VI, utgivare United States Navy department, Hydrographiq office.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 865