STOLAR, 1 par, Rokokostil, 18/1900-tal.

246489. STOLAR, 1 par, Rokokostil, 18/1900-tal.

Rikligt ornamenterade och skulpterade. Med fjädersits.
Rygghöjd: 97 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd: 97 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 593