246477. RADIOGRAMMOFON, Dux, typ V 1393.

Längd 81,5 bredd 33 höjd 68,5 cm.

Slitage, skador.

Slitage, skador.

Föremålets betalsätt

KlarnaPayPalBetalkortBankgiroBanköverföring

Auktionshuset Kolonn
Föremålsnr
246477

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Momsnr
SE556701912901
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 278