MARTHA KNÖÖS. Bygata med åsnor, olja på pannå, Signerad Knöös.

246460. MARTHA KNÖÖS. Bygata med åsnor, olja på pannå, Signerad Knöös.

60x74 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x74 cm.

Antal besök: 1 100