10 mattallrikar, 12 förrätt, 11 assietter, 11 efterrättskålar, 2 terriner, 3 fat, 1 skål, 1 såsskål, 1 mindre skål på fot, 2 äggkoppar, salt och pepparströare, 4 askfat, 1 senapskanna, 1 mindre vas, tandpetarställ. (9 delar med nagg medföljer).
Bruksslitage.
Bruksslitage.