MARIUSZ BLAZOWSKI. Komposition i landskap, färglitografi nr 140/175, signerad.

246406. MARIUSZ BLAZOWSKI. Komposition i landskap, färglitografi nr 140/175, signerad.

54x40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54x40 cm.

Antal besök: 2 063