RULLKLAFFSEKRETÄR, teakfanér, 1950/60-tal.

246382. RULLKLAFFSEKRETÄR, teakfanér, 1950/60-tal.

3 lådor samt skrivklaff bakom vilken små lådor och rum.
Höjd 98 cm.
Längd 90 cm.
Bredd 47 cm.
Utdragbar skrivklaff, max bredd 69 cm.
Etikettmärkt AB Bröderna Gustafsson Träindustri Markaryd Made in Sweden.
2 nycklar.

Repor.
Fanersläpp.
Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 98 cm.
Längd 90 cm.
Bredd 47 cm.
2 nycklar.

Repor.
Fanersläpp.
Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 841