LISA LARSON. Figuriner 2 st, hund och sjöjungfru, stengods, Gustavsberg.

246357. LISA LARSON. Figuriner 2 st, hund och sjöjungfru, stengods, Gustavsberg.

Etikettmärkt, höjd 11,5 cm, resp 6,5 cm.

Slitage, nagg på nosen.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg på nosen.

Lisa Larson (1931–2024)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 079