MATSALSMÖBEL, 7 delar, 1900/2000-tal.

246335. MATSALSMÖBEL, 7 delar, 1900/2000-tal.

Bord höjd ca 73, bredd 90, längd 140 (+skiva om 40 cm).
Sex stolar.

Bruksslitage, fläckar på klädsel, solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sex stolar.

Antal besök: 640