SERVIS, silver, 4 delar, 1069,1 gram.

246318. SERVIS, silver, 4 delar, 1069,1 gram.

Kanna, höjd 19,5 cm, stämplad GEWE kattfot M L9.
Bricka, längd 21,5 cm, stämplad GEWE kattfot M H9.
Sockerskål, höjd 5 cm, stämplad GEWE kattfot M K9.
Gräddsnipa, höjd 6,5 cm, stämplad GEWE kattfot M K9.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 027