Kanna, höjd 19,5 cm, stämplad GEWE kattfot M L9.
Bricka, längd 21,5 cm, stämplad GEWE kattfot M H9.
Sockerskål, höjd 5 cm, stämplad GEWE kattfot M K9.
Gräddsnipa, höjd 6,5 cm, stämplad GEWE kattfot M K9.
Bruksslitage.
Bruksslitage.