GOLVLAMPA samt BORDSLAMPA, Bergboms, 1900-talets andra hälft.

246312. GOLVLAMPA samt BORDSLAMPA, Bergboms, 1900-talets andra hälft.

Metall. Höjd 148 respektive 65 cm. Etikettmärkta.

Repor. Obetydliga bucklor. Ej funktionstestade. Bordslampans skärm med skador. Åverkan på kontakter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 231