DIVERSE TEKNIKA. Bland annat Phillips 133, 1900-tal.

246299. DIVERSE TEKNIKA. Bland annat Phillips 133, 1900-tal.

Phillips 133.
Conserton FM 4
Schaub-Lorentz Junior 5
Sony Walkman WM-EX342
Dual 50 p/s.

Ej funktionstestade. Skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Phillips 133.
Conserton FM 4
Schaub-Lorentz Junior 5
Sony Walkman WM-EX342
Dual 50 p/s.

Antal besök: 699