BÖRGE SORNUM. Kvinnoporträtt, olja på pannå, signerad och daterad 49.

246292. BÖRGE SORNUM. Kvinnoporträtt, olja på pannå, signerad och daterad 49.

25 x 18 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 18 cm.

Antal besök: 1 370