Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
HANNA WINGE(1838 - 1896). Silleben, olja på duk, signerad och daterad 1878.
246278. HANNA WINGE(1838 - 1896). Silleben, olja på duk, signerad och daterad 1878.
Utvalt av våra föremålsexperter
62 x 47 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
62 x 47 cm.
Göteborgs Auktionsverk
2 167