KANADENSARE, " Kanot-Gedda " 1950-tal.

246275. KANADENSARE, " Kanot-Gedda " 1950-tal.

Kanot i fint skick, märkt kanot-Gedda.
Ek, canvas
Längd 425 cm
Bredd 82 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek, canvas
Längd 425 cm
Bredd 82 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 9 099