MODELLTÅG skala N, ROCO, ARNOLD, MINITRIX 5 lok, 10 vagnar. trafo, räls och växlar. Delvis originalkartonger.

246228. MODELLTÅG skala N, ROCO, ARNOLD, MINITRIX 5 lok, 10 vagnar. trafo, räls och växlar. Delvis originalkartonger.

Likström skala N.

3 lok fungerar, ett fungerar nen behöver justeras. Ett lok fungerar inte. I övrigt slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Likström skala N.

Antal besök: 2 436