DRAGSPEL, HB- Fabriken i Gera, Herman Buttstädt, ca 1910-1920-talet.

246144. DRAGSPEL, HB- Fabriken i Gera, Herman Buttstädt, ca 1910-1920-talet.

30 x 37 x 18 cm.

slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 37 x 18 cm.

slitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 3 000