ÖVERSKÅP, gustavianskt provinsarbete, 1800-tal.

246139. ÖVERSKÅP, gustavianskt provinsarbete, 1800-tal.

Längd 99, bredd 31, höjd 118 cm.

Slitage, färgbortfall, märken, renoverat/senare bemålning, smärre kompletteringar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 626