OTTO JANSSON. Samspråk vid staketet. Olja på pannå, signerad.

246080. OTTO JANSSON. Samspråk vid staketet. Olja på pannå, signerad.

40,5 x 32 cm.

Smärre färgbortfall.

Otto Jansson (1879–1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

40,5 x 32 cm.

Smärre färgbortfall.

Otto Jansson (1879–1949)

Antal besök: 985