TAKLAMPA, art nouveau-stil, 1900/2000-tal, total höjd exclusive kedja ca. 39 cm.

246037. TAKLAMPA, art nouveau-stil, 1900/2000-tal, total höjd exclusive kedja ca. 39 cm.

7 ljusarmar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 ljusarmar.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 512