SALONGSGRUPP, 10 delar, nyrenässans, 1800/1900-tal.

246017. SALONGSGRUPP, 10 delar, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Stomme i mahogny, gul klädsel. Soffa, Bord, 2 Karmstolar samt 6 stolar.
Soffa , längd 134, bredd 59, höjd 110 cm. Bord, längd 88 ,bredd 88, höjd 76 cm

Proveniens Upperuds herrgård.

Bruksslitage. Mindre skador på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Upperuds herrgård.

Antal besök: 1 401