Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Smycken & Ädelstenar
Armband
ARMBAND, silver, Silversmedjan på Hven, signerad Owe Johansson.
245984. ARMBAND, silver, Silversmedjan på Hven, signerad Owe Johansson.
Innerdiameter 7 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Innerdiameter 7 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
6 678