Gomér & Andersson Linköping
Konst
Övrigt
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Pencils at work". Collage, signerad och daterad 88.
245983. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Pencils at work". Collage, signerad och daterad 88.
Ca. 61x71 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 61x71 cm.
Gomér & Andersson Linköping
565