LAMPBORD, snickarmästare Torsten Schollin.

245961. LAMPBORD, snickarmästare Torsten Schollin.

Mahogny, brännmärkt TS.

Slitage, repor, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny, brännmärkt TS.

Slitage, repor, krackelyr.

Antal besök: 875