PIEDESTAL, förgylld, trä/pastellage, sten.

245915. PIEDESTAL, förgylld, trä/pastellage, sten.

Längd 56, bredd 25, höjd 59 cm.

Bruksslitage, något instabil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, något instabil.

Antal besök: 807