AXEL LARSSON. Tillskriven. SKÅP, Svenska Möbelfabirkerna Bodafors, 1930-tal.

24590. AXEL LARSSON. Tillskriven. SKÅP, Svenska Möbelfabirkerna Bodafors, 1930-tal.

Fanerat med björk. Inredning med hyllor och klädhängare. Skyltmärkt. Nyckel saknas. Längd 111, bredd 47, höjd 170 cm.

Skador på skåpets övre del.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador på skåpets övre del.

Antal besök: 5 856