PARTI GULD, hänge samt ring i 18 karat gulguld, totalt vikt 9 gram.

245839. PARTI GULD, hänge samt ring i 18 karat gulguld, totalt vikt 9 gram.

Hänge i 18 karat gulguld, dekor av krönt hjärta. Vikt 1 gram. Stämplat 750.
Två sammansatta ringar i 18 karat gulguld. Vikt 8 gram. Svensson Bror Oskar Wilhelm i Malmö 1931. Stämplade WSN, Kattfot, M, E8, 18K. Gravyr.

Ring defekt, klippt. Gravyr.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ring defekt, klippt. Gravyr.
Bruksskick.

Antal besök: 1 233