FIOL med stråke, 1900-tal.

245779. FIOL med stråke, 1900-tal.

Längd 56 cm
Fodral, väska, stråke och stöd medföljer
Stödet sammetsklätt och märkt Resonans,
created by Elgard Ungh, Stockholm, Sweden.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 56 cm

Bruksskick.

Antal besök: 4 747