URNA porslin, Kina, Kanton, 1800-talets slut.

245770. URNA porslin, Kina, Kanton, 1800-talets slut.

Figurscener i polykroma emaljfärger. Höjd 35 cm.

Mindre nagg och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg och slitage.

Antal besök: 820