SKÄNK.

SKÄNK.
245745. SKÄNK.

avrättning förmodligen Tyskland 70-talet
Mörkt träfanér, lönninredning med dörrar och lådor.
Insidan med inlägg. Förkromade metallfötter.
Höjd 80cm, bredd 240cm, djup 48cm.

Smärre tecken på slitage som små stötar på en låda och på ett hörn på sidan. Ett dörrgångjärn släpps minimalt. En fot utan gummi.

Gör en kostnadsfri värdering!
245745. SKÄNK.

Antal besök: 2 081